WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w XXI LO w roku szkolnym 2017/2018

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

L.p.

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Liczba godz. w tyg./mies.

 

Dzień tygodnia

godz. lekcyjna

Sala

lekcyjna

1.

Koło „Sztuka mówienia”  p. J. Wójtowicz  wszystkie  1

 czwartek14.45-15.30

 323

2.

Koło filmowe  p. Z. Świnarska I, II   1

 czwartek15.30-16.20

 224

3.

Koło strzeleckie  p. J. Szynkarczuk wszystkie 1

Środa 8.00-9.40

czwartek 15.30-16.20

strzelnica

4.

Koło geograficzne p. Józef Kozysa II, III 1

środa 15.30-16.20

213
5. Koło matematyczne p. J. Godula Ib, IIb, III b 1

wtorek 7.10-7.55

109

6.

Zajęcia proobronne p. P. Rosowski

p.J. Szynkarczuk

wszystkie
 1

piątek 14.45-15.30

016
7.  Koło matematyczne p. P. Putowski III e  1

czwartek 14.45-15.30

109
 8.  Koło języka włoskiego p. A. Jawor wszystkie 1

poniedziałek 15.35 - 16.20

czwartek 14.45 - 15.30

Grupy kontynuacyjne

210

036

 

9.  Koło języka włoskiego p. A. Jawor wszystkie 1 czwartek 15.35 - 16.20

Grupa początkująca

 
036
 10. Koło języka chińskiego p. A. Jawor wszystkie  1

wtorek

14.45 - 16.20 sala 312

Grupa kontynuacyjna

312
SZKOLNE KOŁA SPORTOWE
1. SKS siatkówka chłopców  p. P. Budzyński  wszystkie
 2
 poniedz.15.35-17.10
 NSG
 2. SKS piłka siatkowa dziewcząt  p. M. Zimna wszystkie
2
piątek 15.35-17.10
NSG

 

FAKULTETY (zajęcia powtórzeniowe do egzaminu maturalnego)

 

1. Fakultety z chemii p. K. Ciepłowska III d piątek 14.45-15.30 315
2. Fakultety z historii p. A. Petkiewicz III c, e środa 14.45-15.30 223
3. Fakultety z języka angielskiego  p. J. Jachowicz  III a, b wtorek 13.45-14.30 210
 4. Fakultety z języka angielskiego  p. K. Szczęch  III a środa 15.30-16.20 155
5.  Fakultety z języka angielskiego  p. J. Kornacka  III e wtorek 7.15-8.00 505
6.  Fakultety z języka angielskiego p. M. Kuźmicz  III c,d,e wtorek 7.15-8.00 508
7.  Fakultety z języka rosyjskiego p. A. Marzec III a,b,c,e Środa (co 2 tyg.)
7.15-8.00
113
8. Fakultety z języka rosyjskiego p. A. Janecka III d Wtorek (co 2 tyg.)12.40-13.25 155
 9. Fakultety z biologii p. B. Zacharzewska III d środa 7.15-8.00 310
 10. Fakultety z biologii p. M. Brutkowska III a wtorek 13.45-14.30 313
11. Fakultety z fizyki p. E. Szpikowska-Głowacka III e wtorek 13.30-14.15 115
12. Fakultety z matematyki p. A. Dąbrowska III a wtorek 12.40-13.25 216
13. Fakultety z informatyki p. M. Wójcik  III b  wtorek 7.00 – 7.45  100
14. Fakultety z informatyki  p. M. Wójcik  III e  środa 15.35-16.20  100

Stan na dzień 2 października 2017 r

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.