Uczniowie zakwalifikowani do etapu okęgowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych oraz wojewódzkiego konkursu ortograficznego (tematycznego)

Rok szkolny 2017/2018

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 

Konkurs Ortograficzny (tematyczny) 

1. Karolina Styk

2. Monika Gutalska

3. Jakub Zbigniew Skórski

4. Julita Alicja Wojewódzka

5. Jakub Boruch

6. Wiktoria Karolina Stasiak

7. Marta Szymczyk

8. Małgorzata Regina Chlebus

9. Zuzanna Katarzyna Szaruta

10. Karolina Maja Stachyra

11. Marta Hanna Górka

12. Julia Wiktoria Łobodzińska

13. Wiktoria Helena Błasiak

14. Emil Gabriel Suchorowski

15. Zofia Małgorzata Ciesielska

16. Olga Helena Czupryn

17. Marta Niedźwiadek

18. Maria Kołodziej

19. Wiktoria Bieńko

20. Aleksandra Makarewicz

21. Weronika Nieśpiałowska

22. Agata Natalia Sobczuk

23. Małgorzata Maria Zalewska

24. Jakub Piotr Karpiński

 

Konkurs matematyczny

1. Bańkowski Mikołaj Jan

2. Celiński Kamil

3. Chmiel Adrian Szczepan

4. Dobroch Bartosz

5. Dziurdzia Mikołaj

6. Ganczarenko Michał

7. Glibowski Filip

8. Jakimowicz Weronika

9. Jankowska Martyna Beata

10. Jelonek Maria

11. Kamiński Maciej Jan

12. Koproń Piotr

13. Kowalczyk Karol Daniel

14. Małysza Zuzanna

15. Nużka Wojciech

16. Smarzak Dawid

17. Sobstyl Jakub

18. Stępień Wojciech Franciszek

19. Szymczyk Marta

20. Ściuk Wojciech

21. Wróblewska Liwia

 

Konkurs chemiczny

1. Jakimowicz Weronika 

2. Jaworski Michał  

3. Koproń Piotr  

4. Rybojad Adam  

5. Stępień Wojciech  

6. Ściuk Wojciech  

   

 

Konkurs języka niemieckiego

1. Lisek Anastazja

2. Makarewicz Aleksandra

3. Szabat Piotr

4. Antkiewicz Zuzanna

5. Błasiak Wiktoria

6. Chołast Wiktoria

7. Gut Krystyna

8. Gut Maria

9. Jelonek Maria

10. Michoń Aleksandra

11. Pastwa Karolina

12. Rybojad Adam

13. Szulej Jakub

 

 

Konkurs historyczny

 1. Dyrka Mikołaj  

 2. Gryglicki Przemysław 

 3. Ossor Grzegorz 

 4. Suraj Krzysztof 

 5. Wawiórko Krzysztof 

 6. Dziurdzia Mikołaj 

 7. Karolak Julia 

 8. Pędowski Jan 

 9. Wawer Piotr 

10.Grabowski Franciszek

11.Łyjak Karolina 

12. Michoń Aleksandra 

13. Rzucidło Jonasz 

14. Szulej Jakub 

16. Pacyna Julia 

17. Skrzypek Szymon 

18. Mateńko Adrian 

19. Frydrych Michał 

20. Dołężka Michał 

21. Karpiński Jakub

22. Podraza Jan   

 

   

 

Konkurs biologiczny

1.Widomska Dominika 
2. Jakimowicz Weronika 
3. Matysek Maja 
4. Garbacz Jakub 
5. Ściuk Wojciech 
6. Bembenek Magdalena 
7. Zalewska Małgorzata
8. Pawłowska Julia 
9. Osękowski Dymitr

 

   

 

Konkurs fizyczny

1. Ściuk Wojciech Piotr
2. Garbacz Dominik
3. Skrzypek Szymon
4. Szymczyk Marta
5. Uliasz Filip
6. Świerk Bartosz
7. Kowalczyk Karol

   

 

Konkurs języka polskiego

1.  Wojciech Piotr Ściuk

2.  Jowita Pluta  kl.

3.  Sara Aleksandra Cieplińska  

4.  Karolina Maja Stachyra 

5.  Dominika Małek  

6.  Stanisław Szulga

7.  Jonasz Jan Rzucidło

8.  Karolina Anna Pastwa

9.  Jakub Michał Szulej

10. Krystyna Karolina Gut  

11. Maria Małgorzata Gut

12. Maria Kołodziej 

13. Zofia Małgorzata Ciesielska

14. Jakub Piotr Karpiński

15. Julita Alicja Wojewódzka 

16. Maja Anna Pawłowska

17. Dorota Łukasik

18. Wojciech Nużka 

19. Oliwia Szałachwij 

20. Zuzanna Małysza 

21. Maria  Anna Dąbrowska 

22. Marcin Barczak 

23. Jan  Jerzy Pędowsk  

24. Michał Skrzypek

25. Anastazja Lisek

26. Michał Iwaszko

  

 

Konkurs języka angielskiego

1.    Bałys Szymon      
2.    Bembenek Magdalena   
3.    Bodys Zuzanna      
4.    Celińska Natalia        
5.    Chmiel Adrian       
6.    Cieplińska Sara      
7.    Ciesielska Zofia      
8.    Ćwikła Amelia      
9.    Dobroch Bartosz      
10.  Dudziak Aleksandra    
11.  Dziuba Antoni        
12.  Garbacz Jakub        
13.  Gołębiowska Wiktoria    
14.  Górka Marta        
15.  Gruszczyńska Antonina    
16.  Gruszkiewicz Natalia    
17.  Gutalska Monika       
18.  Jakimowicz Weronika    
19.  Jankowski Jakub       
20.  Jaworski Michał        
21.  Jóźwiak Aleksandra    
22.  Karolak Julia       
23.  Koproń Piotr      
24.  Kuchciak Piotr        
25.  Kuranc Kinga        
26.  Lutomski Kacper        
27.  Łobodzińska Julia    
28.  Madej Łukasz        
29.  Małysza Zuzanna        
30.  Mazur Weronika        
31.  Morszczyna Daniel    
32.  Nawrocka Aleksandra   
33.  Pastwa Karolina       
34.  Paszkowska Łucja    
35.  Pawłowska Maja        
36.  Rabińska Wiktoria    
37.  Rusinek Michał        
38.  Rybojad Adam        
39.  Skrzypek Szymon    
40.  Sobczuk Agata        
41.  Stąsik Anna       
42.  Styk Karolina        
43.  Szabat Piotr        
44.  Szewczyk Gabriela    
45.  Szymczyk Marta       
46.  Szypuła Bartosz       
47.  Ściuk Wojciech       
48.  Wieczorek Zuzanna  
49.  Zalewska Małgorzata    

 

Konkurs geograficzny

1. Łyjak Karolina               

2. Seweryn Maksymilian    

3. Łukasik Dorota                 

4. Rabińska Wiktoria          

5. Gruszczyńska Antonina  

6. Bembenek Magdalena   

7. Stąsik Anna                           

8. Małysza Zuzanna             

9. Stępień Wojciech             

 

Konkurs języka hiszpańskiego

1. Dziduch Julia 

2. Gruszkiewicz Natalia 

3. Łukasik Dorota 

4. Styk Karolina 

5. Bodys Zuzanna 

6. Małysza Zuzanna 

7. Dobroch Bartosz 

8. Paszkowska Łucja 

9. Rabińska Wiktoria 

10. Stępień Wojciech 

11. Ciesielska Zofia 

12. Nużka Hanna 

13. Skórski Jakub 

14. Mazur Weronika 

15. Rola Wiktoria 

 

Konkurs języka francuskiego

 1. Karolak Julia

2. Małek Dominika 

3. Profeta Anna 

4. Dobosz Dominika 

5. Iwaszko Agata 

6. Gruszczyńska Antonina 

7. Gutalska Monika 

8. Wróbel Michał 

 

Konkurs języka rosyjskiego

1. Bruno Kowalik

2. Robert Geworgjan

3. Katarzyna Bogudzińska

4. Nikola Chachulska

5. Katarzyna Kłoczko

6. Emilia Listos

7. Angelika Łazańska

8. Jan Pędowski

 

 

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.